Katalog

 • Stron: 2172
 • Kategorii: 16
 • Stron oczekujących: 0
 • Ost. moderacja: 10 10 2019

Sklep detektywistyczny

Sklep detektywistyczny Monitoruj swoje dziecko - GPS, spyphone
Niektórym osobom firma P. H. U. Bastion kojarzy się wyłącznie z podsłuchami oraz sprzętem do inwigilacji. Zapewniamy Państwa iż naszym podstawowym przesłaniem jest ochrona Państwa biznesu, prywatności, rodziny a w tym i dzieci. Urządzenia które polecamy to przede wszystkim miniaturowe GPS-y które można z łatwością ukryć w tornistrze lub kurtce Waszego dziecka. Posiadamy także GPS-y w formie zegarka dla dziecka wraz z guzikiem anty napadowym z błyskawiczną informacją o napadzie na telefon rodziców wraz z możliwością (pod) słuchania tego co się dzieje z dzieckiem. Posiadamy rozwiązania umożliwiające modyfikację telefonu komórkowego dziecka. Modyfikacja taka pozwala na zaprogramowanie przycisku anty napadowego wraz z powiadomieniem, pozwala na zlokalizowanie telefonu za pomocą wbudowanego GPS-a a także na słuchanie otoczenia co się dzieje z naszym dzieckiem w razie kłopotów lub porwania.

Gdy natomiast dziecko ma problem z narkotykami, opuszcza zajęcia szkolne i spędza czas w nieciekawym towarzystwie to polecamy telefon spy phone który umożliwia: lokalizowanie za pomocą GPS-a, kontrolę esemesów, podsłuchiwanie rozmów oraz słuchanie co dzieje się wokół telefonu waszego dziecka.

Szczegóły strony podsluchy007.pl:

Podlinkuj stronę podsluchy007.pl:

Sklep detektywistyczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Administrator bezpieczeństwa informacji »

  Przedsiębiorstwo trudni się w szerokim zakresie rozumianym zabezpieczaniem systemów komputerowych. W aktualnie działających przedsiębiorstwach nadzwyczaj ważne jest chronienie informacji poufnych, które posiadają monstrualne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania firmy. Zamysłem firmy jest zapewnienie swoim klientom najwyższej jakości usług. Firma ma w swojej ofercie usługi m. in. w obszarze auditingu bezpieczeństwa także obrony danych. W ofer...

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Współczesne programy edukacyjne »

  Akademia Umysłu EDU to współczesne programy edukacyjne dla dzieci, które zyskują coraz większą popularność. Jest to przede wszystkim spowodowane tym, iż dzieciaki mają obecnie nieskrępowany dostęp do urządzeń mobilnych. Zaletą zaś tych programów jest to, że bardzo często nie wymagają one stosowania żadnego dodatkowego programu, żeby można było z nich skorzystać na wszystkich laptopach. Korzystając z tych aplikacji można sprawić, iż nieciekawe zad...

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kpir program SKP dla firmy i biura rachunkowego »

  Super Księga Podatkowa (SKP) kpir program to szybka księgowość jakiej właśnie oczekują przedsiębiorcy, liczą głównie na to, by współcześnie rozliczenia dało się kierować rzeczywiście sprawnie i wygodnie. Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, że innowacyjny program dla firm i biur rachunkowych do księgowości daje szanse w tej chwili na tego rodzaju proste rozliczenie i właśnie z tego powodu warto go wybrać.
  Kpir program SKP to idealna propozyc...

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2014 - łatwe rozliczenie z fiskusem »

  PIT 36, PIT 37, PIT 11 czy PIT O – ilość rodzajów zeznań podatkowych potrafi okazać się niewykonalnym zadaniem dla nie tylko niedoświadczonych w zawiłościach prawa fiskalnego. Co więc zrobić, by rozliczyć PIT 2014 / PIT 2015 bez niepotrzebnych komplikacji i uniknąć płacenia fachowcom? Sposobem na to jest wybór naszego narzędzia do wypełniania PIT 2014.

  Używając naszej aplikacji oszczędzasz mnóstwo czasu – wypełnienie deklaracji nie po...

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
© Copyright 2013 - 2016 spiswitryn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.