Katalog

 • Stron: 2376
 • Kategorii: 16
 • Stron oczekujących: 0
 • Ost. moderacja: 14 06 2021

Pakowanie i czekolada

Pakowanie i czekolada Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę zakładów występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate powstała w następstwie skojarzenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Głównym obszarem działalności grupy jest branża pakowania. Zawiera ona całą realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w sektorze spożywczym od przygotowywania począwszy, przez montaż, dostawę, aż po wprawnie działającą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie maszyny dokonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane systemy rozprowadzania produktu czy technologie automatycznego pakowania kartonowego. Wszechstronność pracujących tu ludzi i ich kompetencje oraz dostępność całej rozpiętości maszyn profesjonalnych oferowanych w ramach grupy zapewnia, już na etapie planowania, opracowanie linii pakujących zupełnie zautomatyzowanych i kompletnie dopasowanych do odrębnych potrzeb występujących aplikacji.
Następną częścią działalności Sacmi jest konstruowanie w pełni zautomatyzowanych linii przemysłowych do wytwarzania czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego świadczeniodawcy otrzymać może automatyczną linię przemysłową, gdzie skończony wyrób zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako gotowy może dotrzeć na półkę sklepową.
Kooperując z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym klientom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis, który ma zapewnić w przypadku niesprawności minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć przypuszczalne straty z tego tytułu.

Szczegóły strony sacmi.com.pl:

Podlinkuj stronę sacmi.com.pl:

Pakowanie i czekolada

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • produkcja suplementów »

  Healwheel Laboratories Sp. z o. o. jest polskim producentem kontraktowym specjalizującym się w produkcji suplementów diety. Nasza firma istnieje od 2005 roku i zawsze dbała o najwyższą jakość świadczonych usług poprzez profesjonalną i rzetelną obsługę swoich klientów. Stawiamy na jakość. Ściśle kontrolujemy każdy etap produkcji. Pracujemy w oparciu o standardy i wymagania systemów jakości zgodnych z międzynarodowymi normami ISO 9001 oraz zasadami...

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • opakowania kartonowe »

  Indywidualne podejście Klient podaje, co życzy sobie zapakować a my projektujemy wzór opakowania, dobieramy rodzaj tektury, uwzględniając potrzebną odporność opakowania jak i sposób transportowania i składowania. Poniżej przedstawiamy katalog FEFCO. Prosimy o zapoznanie się z zawartością katalogu celem wybrania odpowiednich rozwiązań optymalnych dla Państwa potrzeb. W razie wątpliwości służymy pomocą. ...

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pieluszki Bamboo Muślin - Makaszka »

  Makaszka to polska firma, która przy wykorzystaniu atestowanych tkanin tworzy produkty dla dzieci i dorosłych. Doświadczone krawcowe szyją wysokiej jakości Minky: kocyki dziecięce, kocyki dla dzieci, pościele, komplety minky do wózka i łóżeczka, akcesoria do wózka i fotelika (śpiworki, wkładki, ochraniacze), poduszki do karmienia, podróżne i do domu, pieluszki bambusowe, otulacze muślinowe, Bamboo Muślin, a także dekoracje zdobiące dziecięcy poko...

  Data dodania: 11 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • UST-M filtry »

  Firma USTM zapewnia w swoim asortymencie zmiękczacze do wody, filtry do wody oraz systemy centralnego odkurzania. Pamiętajmy, że twarda woda jest groźna nie tylko dla skóry, ale także dla zdrowia, zatem warto pomyśleć o zmiękczaczach lub filtrach do wody. Montaż filtra do wody jest prosty, a korzyści z niego płynące są bardzo istotne.

  Systemy centralnego odkurzania mogą okazać się zbawieniem dla osób, które borykają się z alergią i są...

  Data dodania: 18 03 2020 · szczegóły wpisu »
© Copyright 2013 - 2016 spiswitryn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.