banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 2 miesiące 1 dzień temu

Posiadamy w magazynach szeroką gamę najlepszej jakości systemów zamocowań marki Fischer.

Nadrzędnym celem FIStech centrum jest obsługa klientów na światowym poziomie, dlatego produkty marki Fischer oferowane są przez handlowców posiadających niezbędną wiedzą oraz spore doświadczeniem w tym zakresie. Klienci otrzymują w oparciu o ich indywidualne oczekiwania, dostosowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, ofertę sprzedażową i asortymentową.

W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo oferujemy mocowania do rusztowań, mocowania ociepleń, mocowania sanitarne. Wykwalifikowani sprzedawcy wspomogą Cię w doborze właściwych produktów dla Twoich potrzeb. Oprócz systemów mocowań mamy także w sprzedaży akcesoria takie jak: uszczelniacze, systemy instalacyjne i mocowania elektryczne

Wytwarzane są wyłącznie w Niemczech, poddają się pod skomplikowaną drogę nadzorczą i finalnie otrzymują symbol towarowy Made in Germany. Firma dobrowolnie zgadza się na podwojoną weryfikację wytrzymałości, by utrzymywać zaufanie swoich interesantów i świadczyć wysoki standard ochrony, wynikający z użytkowania wkrętów Spax. Bogate doświadczenie pozwala firmie pomyślnie otwierać się na nowe gałęzie fabrykacji i zaspokajać personalne życzenia klientów. 

Podobne wpisy

Komentarze