banner seokod.pl

Kamień na ścieżki

Dodano: 10 lat 1 miesiąc temu
Jesteśmy małym zespołem uczestniczącym w dziedzinie budowlano-górniczej od około 10 lat. Własne doświadczenie zdobyliśmy grając w działach: zarządzania, nadzoru, pracy oraz kontroli jakości, a też oferując usługi konsultingowe dla wielu kopalń na placu całego kraju. Z przygotowania jesteśmy inżynierami o specjalności w branży: górnictwa, geologii, geoinżynierii oraz budownictwa wodnego i lądowego.

Wykorzystując zdobyte doświadczenia oraz kontakty w sfery skalnej, w 2009 roku podjęliśmy uchwałę o założeniu firmy Kamień-Dolnośląski. Z ostatniego okresu stale poszerzamy ofertę produktów oraz zakres działania znanej firmy.

Zapewniamy najdoskonalszą klasa materiałów, fachowe doradztwo oraz dostawę najdoskonalszej formy materiałów skalnych. W naszej pracy:

- skupiamy się raczej na produkcji nowych towarów nie panujących na rynku polskim
- dostarczamy tanie, zdrowe i trwałe na proponujące warunki atmosferyczne produkty z kamienia naturalnego
- pomagamy zagospodarować żyjące też niewykorzystane złoża
- promujemy polskie i kilku atrakcyjne surowce skalne

Naszym dodatkowym plusem jest lokalizacja naszego magazynu w serce Dolnego Śląska, który jest największym rejonem w Polsce pod względem bycia surowców skalnych. Dostają się tutaj wszystkie rodzaje skał, w obecnym niezwykle wytrzymałe oraz trwałe skały magmowe i metamorficzne, takie jak np. bazalty, granity, gnejsy, wapienie i marmury krystaliczne oraz łupki kwarcowe.

W naszej możliwości posiadamy tylko wyroby wytwarzane z naszych surowców skalnych. Dzięki temu dajmy gwarancję najwyższej dostępnej mocy oraz sił w polskiej strefie klimatycznej. Nie idziemy sprzedaży materiałów importowanych.

Brany w rodzimym regionu kamień istnieje w trakcie wydobycia w nieświadom sposób narażony na przemarzanie i nasiąkanie wodą, czego nie można do kraju stwierdzić o surowcach chińskich czy z południa Europy.

Podobne wpisy

Komentarze

Kamień na ścieżki
Adres strony:
Wyświetleń:
1239
Wizyt:
892
Kliknięć:
33
CTR:
3.7%