banner seokod.pl

Medycyna estetyczna Opole

Dodano: 10 lat 3 miesiące temu
Aqualyx owo preparat stosowany w intralipoterapii, a w związku z tym w metodzie modelowania postury poprzez ostrzykiwanie miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. W ostrzykniętej bliskości dochodzi do adipocytolizy, alias rozłamu komórek tłustych. To powoduje, iż efekt zawarty trwały. Technika wdrażania Aqualyx zlokalizowany w przeciwieństwie do dotychczas wykorzystywanych amalgamatów najbardziej bezpiecznym oraz do głębi bezbolesnym sposobem dokonania zabiegu. Procedura owa polega na ostrzykiwaniu miejsca spośród nadmierną wpychaną tłuszczową szczególną igłą - z zaledwie jednego bądź ewentualnie dwóch miejsc wkłucia (nazywa owo, że podczas zabiegu pacjent zostaje ukłuty igłą maksymalnie dwoje bicie), co poobala na zmniejszenie niebezpieczeństwa powikłań.

Przy jej użyciu możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej miejscach:

bęc
biodra, "bryczesy"
pobliże podpośladkowa
wewnętrzna strona ud
duchowa strona kolan
dwojaki broda/formowanie konturu żuchwy
kończyny górne – w okolicy tricepsu
fałdy na plecach (w dole zboczy)
Najczęściej wykonuje się odkąd 2-4 zabiegów na daną okolicę ( maksymalnie 6) co 2-3 tyg. Po zabiegu dojrzewa aż do miejscowego zaczerwienienia, obrzęku, oraz bolesności miejsca ostrzykiwanego, co ma miejsce w związane z upadkiem cegły tłuszczowych i wytworzeniem miejscowego stanu zapalnego. Postać ten omija po 2-3 dniach. Przeciwskazane w tym okresie znajdujący się ruszanie klasycznej bliskości i intensywny wysiłek konkretny.

Mieszanka Aqualyx dysponuje oficjalną europejską rejestrację do zabiegów ostrzykiwania tkanki tłustej, w Polsce dopuszczony znajdujący się od 2010 roku. Do wykonywania zabiegów z jego użyciem są upełnomocnieni tylko eskulapi, którzy odbyli specjalistyczne trening oraz znajdujący się owo zasada rygorystycznie przestrzegana przy użyciu polskiego hurtownika firmę Fenice z Warszawy.

Podobne wpisy

Komentarze

Medycyna estetyczna Opole
Adres strony:
Wyświetleń:
855
Wizyt:
742
Kliknięć:
18
CTR:
2.43%