banner seokod.pl

Prawdziwe pierścienie tensorowe

Dodano: 2 miesiące 5 dni temu

Sklepi internetowy Tensorowe.pl posiada w swojej ofercie pierścienie tensorowe, generatory i różdżki. Cała ta oferta jest dostępna w naszym sklepie www. Serdecznie zapraszamy także na  stronę internetową w celu powiększenia swoich informacji na temat pierścieni tensorowych.


Celem pierścieni tensorowych jest spożytkowanie energii subtelnych oraz przyspieszenie zmian rzeczywistości w Matrycy Energetycznej. W zależności od typu pierścienia – możliwa staje się dynamizacja procesów w wybranym z obszarów Twojego życia, począwszy od zdrowia, po zmiany osobiste oraz finansowe. Reguły dotyczące delikatnej energii da się zrównać z ideami fizyki, łamiące czas i przestrzeń. Oznacza to, że człowiek może kierować obiegiem tej energii za pomocą intencji oraz, że interakcja jest realna nawet na dużą odległość. Jasno wynika z tego, że nie musimy mieć na sobie pierścienia, by się z nim „zdalnie”, czyli telepatycznie połączyć, tak żeby wspomógł nasze świadome działania.


Jak się zatem okazuje pierścienie tensorowe mogą być narzędziem użytkowanym przez osoby praktykujące metodę dwupunktu, umożliwiając w ten sposób łączenie techniki z wnętrzem, oraz akcentując wszechobecny w naturze – dualizm. Matryca Energetyczna to ogromne pole potencjału świadomości (pole kwantowe), które zostało opisane przez Richarda Bartletta, pozwalające wpływać na wszelakie aspekty Twojego życia. Korzystanie z tego pola morficznego o olbrzymim potencjale informacyjnym daje możliwość zmiany dotychczasowych wzorów fizycznych, związkowych, pieniężnych a także stanów umysłowych i emocjonalnych. 

Podobne wpisy

Komentarze