banner seokod.pl

Producent etykiet papierowych T-pack

Dodano: 1 miesiąc 5 dni temu

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz różnych opakowań, takich jak; torby papierowe, materiałowe i foliowe, kartony, oraz foliopaki. Opakowania są idealnym nośnikiem Twojej reklamy. Wystarczy wysłać nam dowolną grafikę, hasło reklamowe czy logotyp, aby stworzyć spersonalizowane opakowanie. Opakowanie z własną grafiką to nie tylko jedno z działań promocyjnych, to podstawa budowania wizerunku i zaufania do marki.


Należy pamiętać o gadżetach ważnych w branżach handlu i logistyki, czyli wszędzie tam, trzeba zadbać o odpowiednie opakowanie produktów gotowych do wysłania. U nas znajdziecie samoprzylepne taśmy pakowe, z nadrukowanymi informacjami (np. Ostrożnie szkło), jak i opcją nadruku własnych wzorów. Produkujemy wszystkie materiały ważne do pakowania wysyłek: kartony, taśmy do pakowania, folie stretch oraz inne towary eksploatacyjne.


Jako producent etykiet samoprzylepnych oferujemy duży wybór etykiet foliowych w arkuszach, w wielu rozmiarach i objętościach. Sprzedawane u nas opakowania możesz zadrukować samodzielnie lub zlecić to do naszej drukarni kartonów. Najważniejsze jest, żeby każdy klient został fachowo i na czas. Postawiliśmy na jakość naszych produktów, szczególnie w przypadku etykiet plombowych, ponieważ w pełni rozumiemy potrzeby  klientów.


Opakowania to przede wszystkim próba zabezpieczenia towaru do wysyłki, a w przypadku sklepów - torby zakupowe. Personalne opakowania sprawią, że Twoja firma zyska na promocji i przyczynią się do widzenia jej jako bardziej profesjonalnej. Opakowanie z przepięknym nadrukiem lub naklejka pakowa przykuwająca wzrok interesującym wzorem czy chwytliwym hasłem spowoduje, że nasza firma będzie mocniej zapamiętana. W obecnych czasach i dużej konkurencji, zazwyczaj obsługa klienta na najwyższym poziomie, dbanie o łatwe zakupy oraz najlepsze doświadczenia, sprawią, że to właśnie Twoja firma wyróżni się na tle tysiąca podobnych sklepów.


Uważamy żeby dostosować nasz asortyment do potrzeb zgłaszanych przez klientów. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami przez telefon, mailowo lub poprzez chat. Każda sugestia odnośnie branży opakowań i naklejek samoprzylepnych ułatwiają nam nieustannie ulepszać ofertę.


Podobne wpisy

Komentarze