banner seokod.pl

sprzęt medyczny

Dodano: 10 lat 1 dzień temu
Sklepy Medyczne ”Armed Ort” powstały na bazie punktów zaopatrzenia ortopedycznego w firmie „Polmed” oraz przy ul. Lekarskiej 1 działającego od 1997 roku. Doświadczeni pracownicy utworzyli Salon Medyczny przy ul. Tochtermana 1. Dziś firma rozwija się w kierunku sieci. Obecnie swoją główną siedzibę posiada na ul. Bernardyńskiej 1 w Radomiu. Własne sklepy mieszczą się przy ul. Piastowskiej 1 obok radomskiej siedziby NFZ-u, oraz w Szydłowcu ul. Rynek Wielki 22. We wszystkich tych punktach oferujemy produkty medyczne w tych samych cenach. Działalność swoją firma opiera na bazie wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników.
Domeną firmy jest zaopatrywanie pacjentów w indywidualny sprzęt ortopedyczny, galanterię ortopedyczną, stomię, protezy piersi oraz pieluchomajtki Seni, Tena, Hartmann. Corocznie Armed Ort zaangażowany jest w program Pegaz zaopatrujący inwalidów w wózki elektryczne. Ciągle poszerzamy asortyment mając na uwadze postęp w medycynie, rehabilitacji i pielęgnacji pacjentów.
Chcąc aby każdy klient wychodzący z naszego sklepu był zadowolony stawiamy na indywidualne podejście do każdego problemu. Mamy nadzieję że nasze działania pozwolą pomóc ludziom
aby ich życie było radośniejsze co było celem firmy od początku jej istnienia.

Podobne wpisy

Komentarze